Home
Aksesorë
Norrsken
Moss Agate Vathë

Përshkrim

Të frymëzuar nga myshk i mbështjellë me diell të artë, këto vathë me zbukurime të bukura me ton ari shfaqin tre pjesë unike të gurit gjysëm të çmuar të agatit të myshkut dhe një pikë prej kristali Cubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.