Home
Aksesorë
Norrsken
Golden Citrine Vathë

Përshkrim

Ashtu si shkëlqimi i artë i një perëndimi të diellit në dimër, këto vathë pikash shtojnë nxehtësi në veshjet tuaja të përditshme, me një gur natyror citrine të plotësuar me një kristal Cubic Zirconia në të kuqe të ndezur.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.