Home
Aksesorë
Norrsken
Unaza 19 Moss Agate

Përshkrim

Frymëzuar nga pyjet mistike, të mbuluara me myshk, kjo unazë me ton ari ngre bukurinë natyrore të gurit të agatit të myshkut. Guri gjysëm i çmuar me mermer vendoset me kujdes me dorë në një kornizë në formë organike, të zbukuruar me kristale Cubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.