Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unaza 17 Golden Citrine

Përshkrim

Ashtu si shkëlqimi i artë i një perëndimi të diellit në dimër, kjo unazë me ngjyrë ari shton nxehtësi në veshjet tuaja të përditshme me një gur natyror citrine të plotësuar me kristale Cubic Zirconia në të kuqe të ndezur.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.