Home
Sprej për Trup & Deodorant
Eclat
Roll-On deodorant Eclat Femme Weekend Anti-perspirant

Përshkrim

Bëjeni aromën e gjallë dhe elegante të Eclat Femme Weekend të zgjasë gjatë gjithë ditës me një deodorant kundër djersës të mbushur me të njëjtën aromë. Ofron mbrojtje të qëndrueshme kundër aromës së trupit dhe e lë lëkurën me aromë të freskët.
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, STEARETH-21, GLYCERIN, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.