Home
Sprej për Trup & Deodorant
Aroma për Meshkuj
Deodorant Roll-On për meshkuj Greater Anti-perspirant

Përshkrim

Bëjeni aromën dinamike dhe mashkullore të Greater for Him të zgjasë gjatë gjithë ditës me një deodorant kundër djersës të mbushur me aromën që rrit vetëbesimin. Ofron mbrojtje të qëndrueshme kundër aromës së trupit dhe e lë lëkurën me aromë të freskët.
AQUA, ALCOHOL DENAT., ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-13 PARETH-9, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE, PARFUM, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, COUMARIN, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.