Home
Varëse
Norrsken
Pearly Labradorite Gjerdan

Përshkrim

Ndjeshmëria e butë e ditëve të errëta të dimrit pasqyrohet në këtë gjerdan të mrekullueshëm prej trëndafili të artë, i zbukuruar me perla qelqi të ndritshme në gri të errët. Sharmi skulpturor përmban elemente lulesh në stilin Art Nouveau, të zbukuruar me gurë qelqi të shndritshëm dhe një celularin, gur natyror labradorite.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.