Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan me Topaz me shkëlqim

Përshkrim

Frymëzuar nga peisazhet e ngrira nën shtresat e dëborës, ky gjerdan me zinxhir me litar të argjendtë është vendosur me pika të hollë prej perlash qelqi në ngjyrë gri argjendi, gurë qelqi shkëlqen dhe një gur të bardhë topaz të prerë me diamant.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.