Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unaza 19 Icy Topaz

Përshkrim

Me frymëzim nga rajonet më të ftohta të Nordikëve, kjo unazë e shkëlqyeshme me ton argjendi është e mbuluar me dhjetëra kristale shkëlqyese kubike të Zirkonisë, të kompletuara nga kristale xhami me blu të akullnajave dhe një perlë natyrore të topazit të bardhë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.