Home
Aksesorë
Norrsken
Unaza 18 Sparkling Amethyst

Përshkrim

Lule të hershme të guximshme në ditët e fundit të dimrit është frymëzimi prapa kësaj unaze delikate në ar të kuq, me një gur të shkëlqyeshëm ametist të përshtatur nga elementë elegantë me gurë xhami që vërtiten.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.