Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Sleek Drop Orë

Përshkrim

Sa elegante për veshjet në mbrëmje, ashtu si dhe gurët e çmuar tuaj të preferuar të përditshëm, kjo orë byzylykësh me gërsheta me ngjyrë argjendi do të shtojë përsosjen e çdo pamjeje. Këllëfi, i veshur me gurë të zezë dhe të pastër qelqi, është kompletuar me një rrotullues të ylbertë që shkëlqen në hije të errëta të ylberit.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.