Home
Produkte të tjera për banjë
Love Nature
Love Nature Sfungjer Dushi

Përshkrim

Shfrytëzojeni sa më shumë dushin tuaj duke e ditur se keni bërë një zgjedhje më të qëndrueshme, me këtë puçërr dushi të bërë nga plastika polietileni 100% e ricikluar. Projektuar për të pastruar butësisht lëkurën tuaj kudo duke krijuar një shkumë të pasur që shpërthen me aromën tuaj të preferuar të lëngshme Love Nature.

Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.