Home
Mjetet për Kujdesin e Lëkurës
Mjetet për Kujdesin e Lëkurës
Facial Cryo Roller

Përshkrim

Ky rul akulli 2 në 1 kombinon përfitimet e masazhit dhe terapisë së ftohtë për të ndihmuar në zgjimin dhe përsosjen e lëkurës së lodhur.


Rolleri bazohet në krioterapinë - terapia më e fundit spa për të cilën të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale janë të mbyllur! I njohur gjithashtu si krem ​​i lëkurës, ai mund të ofrojë një sërë përfitimesh të mundshme për lëkurën, duke përfshirë:


  • Ndihmon për të ftohur, qetësuar lëkurën
  • Ndihmon në reduktimin e fryrjes

Ju mund ta përdorni këtë rul më vete ose për të aplikuar produktet tuaja të preferuara të kujdesit të lëkurës. Është mënyra e përsosur për ta çuar rutinën tuaj të bukurisë në nivelin tjetër nga komoditeti i shtëpisë tuaj!


Çelik inox dhe ABS. Përmasat: 14,2 x 4,5 x 2,3 cm.

Përdorni mjetin për të aplikuar produktet tuaja të preferuara të kujdesit për lëkurën për përvojën më të mirë të bukurisë!


  • Ftojeni mjetin për vetëm 15 minuta në frigorifer, ose gjatë natës në frigorifer
  • Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të pathyer
  • Rrotulloni në të gjithë fytyrën, qafën dhe vijën e nofullës
  • Punoni nga qendra e fytyrës deri te vija e flokëve
  • Ftohni dhe qetësoni zonat e synuara për 1-2 minuta
  • Pastroni me një leckë të lagur pas përdorimit dhe lëreni të thahet.

Ju lutemi sigurohuni që të lexoni fletëudhëzuesin që vjen me produktin përpara përdorimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.