THE ONE
Maskara e qerpikëve THE ONE 5-in-1 Wonder Lash Ultra Blue

Përshkrim

Qerpikët ultra të përcaktuar, me ndikim në trend të ngjyrës blu të përforcuar. Wonder Lash Ultra është një maskarë e teknologjisë së lartë, 5-në-1 me shumë përfitime që bashkon një pamje me definicion të lartë me ngritjen e qerpikëve superiore – pa njolla, pa rrëshqitje.

Teknologjia inovative Ultra HD mbulon çdo qerpikë individual nga rrënja duke përdorur brushën ekskluzive HD Paddle, duke dhënë definicion të menjëhershëm dhe afatgjatë.

E garantuar për t'ju dhënë një pamje të qerpikëve me definicion të lartë, është maskara më e mirë e përditshme që funksionon online po aq mirë sa IRL. Si një filtër HD për qerpikët tuaj. I testuar nga okulisti.

Si të aplikoni më mirë rimelin për një pamje Ultra HD të qerpikëve


Lyeni, përkulni dhe përcaktoni çdo qerpik në çast – me ngritje dhe ndarje më të madhe nga vetë rrënja e qerpikëve tuaj – me furçën HD Paddle.

  1. Duke përdorur anën me fije të brushës HD Paddle, filloni aplikimin në rrënjën e qerpikëve të sipërm dhe tundeni pak për ta shtyrë brushën në vijën e qerpikëve – ky dizajn inovativ i njëanshëm ju lejon të afroheni jashtëzakonisht shumë me rrënjën e qerpikëve për një pamje HD.
  2. Kaloni ngadalë rimelin përmes qerpikëve, duke e shtyrë butësisht lart dhe duke e mbajtur në gjysmë të rrugës për ngritjen më të mirë të qerpikëve, përpara se të lyeni çdo qerpik deri në majë
  3. Përdorni majën e brushës për të synuar qerpikët e brendshëm dhe të jashtëm jashtëzakonisht të vegjël, të vështirë për t'u arritur, duke e mbajtur brushën vertikalisht për të ngarkuar më shumë nëse kërkohet.
  4. Ndërtoni intensitetin e dëshiruar duke përsëritur hapat e mësipërm, përpara se të lyeni qerpikët e poshtëm duke përdorur të njëjtën teknikë.

KËSHILLA PRO! Përdorni një lëvizje rrotulluese të brushës ndërsa aplikoni maskarën nga rrënja e qerpikëve deri te majat - kjo teknikë rrotullimi lejon akses më të madh në mbi 200 fije silikoni për definicion ultra të lartë.

NJË PAMJEN E qerpikëve ULTRA HD!

Inovative Teknologjia Ultra HD përdor një përzierje dyllësh që përcaktojnë për të shtrirë çdo qerpik lart për gjatësi të këndshme dhe ngritje superiore të qerpikëve. I kyçur në vend nga një polimer fiksues dhe një shtresë filmi që kapsulon çdo qerpik të veçantë, rezultati është një pamje e lëmuar e qerpikëve Ultra HD* – me definicion suprem (78% e grave të testuara treguan definicion të provuar klinikisht) dhe deri në 86% më shumë qerpikë të ngriturΔ

KUJDESI I RRITJES 5 NË 1 TË QERIKËVE

I mbushur me Keratinë me bazë bimore për të ndihmuar në zbutjen e strukturës natyrale të qerpikëve, për të nxitur hidratimin dhe për të përmirësuar shkëlqimin për qerpikët me pamje të shëndetshme. I njohur si i pasur me acide yndyrore, vitaminë E dhe proteina dhe minerale esenciale,, vaj kastor ushqyesu jep qerpikëve një nxitje tepër të kujdesshme pasi ndihmon në rregullimin e qerpikëve në rrënjën e folikulit deri te majat e qerpikëve.

ΔI testuar klinikisht

*Testuar nga konsumatori


Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, BUTYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, VP/EICOSENE COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT, LENS ESCULENTA SEED EXTRACT, SHOREA ROBUSTA RESIN, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYACETOPHENONE, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, POLYSORBATE 60, HYDROLYZED CICER SEED EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, CI 77007, CI 77289, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.