Home
Maska të tjera
Love Nature
Love Nature Maskë fytyre me xhel nga frutat e pasionit me vaj organik të farave të frutave të pasionit

Përshkrim

Maskë shpëlarëse e krijuar për të freskuar dhe hidratuar lëkurën e etur dhe të dehidratuar me përbërës natyralë. Tekstura e lëngshme e xhelit jep një ndjesi ftohjeje dhe ka një aromë të freskët, frutash. Sillni me vete qeset e përshtatshme kudo që të shkoni për një trajtim të shpejtë të lëkurës!
AQUA, GLYCERIN, XANTHAN GUM, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, OLETH-20, CALCIUM CHLORIDE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, DISODIUM EDTA, CI 47005, CI 17200
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.