Seti Urbane Pouch

Përshkrim

Mbani gjërat e vogla thelbësore dhe të preferuarat e grimit të organizuar me një trio qese me përmasa të ndryshme në gri dhe rozë të ndezur, të gjitha të punuara në poliestër të qëndrueshëm, të theksuara nga hardueri me ngjyrë ari. Përfundimi rezistent ndaj ujit i bën ato më të lehta për t'u fshirë dhe për t'i mbajtur ato pa njolla.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.