Çanta Urbane Crossbody

Përshkrim

Një përshtatje e e përsosur midis modës dhe funksionit, kjo çantë tërthore ultra elegante është projektuar me zgjuarsi për një jetë dinamike Krijuar në poliestër të qëndrueshëm, rezistent ndaj ujit me pajisje me ngjyrë ari, është e pajisur me tre seksione të veçanta të brendshme dhe dy xhepa përpara me zinxhir, si dhe një rrip të lëvizshëm dhe të rregullueshëm të shpatullave prej lëkure artificiale saffiano.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.