Home
Çanta & Portofol
Aksesorë Mode
Çantë e vogël Jubilee

Përshkrim

Çanta ikonë e shpatullave në stilin baguette të viteve '90 merr një përditësim modern ekskluzivisht për 55-vjetorin e Oriflame. E punuar me kadife të pasur, të zezë, të skalitur me nënshkrimin Oriflame Exklusiv dhe të theksuar nga hardueri me ngjyrë ari, kjo bukuri mund të vishet në shpatulla ose në kryq me rripin e ndashëm prej lëkure artificiale.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.