Home
Akne & njolla
Novage+
Novage Korigjues i njollave brenda 24 Orëve

Përshkrim

Formula e përparuar e kontrollit të njollave e krijuar për të trajtuar njollat ​​sa më shpejt që ato fillojnë të formohen - provuar klinikisht për të zvogëluar madhësinë e njollave brenda 24 orësh! Redukton në mënyrë aktive skuqjen dhe parandalon përkeqësimin e njollave, duke ndihmuar në lëvrimin e lëkurës së pastër me një çehre të patëmetë.

  • Zvogëlon dhe synon madhësinë e njollave dhe skuqjen brenda një dite *
  • Ul pamjen / madhësinë e spotit me 40% (brenda 24 orësh)∆4
  • Parandalon përkeqësimin e njollave (brenda 24 orësh) * /∆4

*Testuar nga konsumatori

∆4Testuar klinikisht

Vendosni një sasi të vogël xheli direkt në zonën me prishje ose njolla, sapo të shihni një njollë. Përdorni çdo ditë si pjesë e NovAge Routine tuaj derisa lëkura të pastrohet.

Acid Salicylic është një acid beta hidroksi i marrë nga lëvorja e pemës së Shegut. Ka veti rregulluese të sebumit fonomenal, prandaj përdoret shpesh për të trajtuar lëkurën me vaj. Abilityshtë aftësia për të depërtuar në poret dhe për t’i pastruar ato nga brenda e bën të jashtëzakonshme për minimizimin e bllokimeve që parandalojnë zhvillimin e njollave të reja.


Lipo-Amino Acid ndihmon për të ruajtur nivelin e pH të lëkurës dhe për të zvogëluar sebumin. Shtë i përbërë nga glicina - një pastrues i njohur i lëkurës - i kombinuar me Acid Undecylenic.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, BETAINE, SALICYLIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, C12-13 PARETH-9, SODIUM HYDROXIDE, ALLANTOIN, MENTHOL, SODIUM CHLORIDE, UNDECYLENOYL GLYCINE, GLYOXAL, PSIDIUM GUAJAVA FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE

NOVAGE+. FUQIZUAR NGA SHKENCA. TË FUQIZON TË JESH MË SË MIRI.

  Novage+ ofron një seri të avancuar shkencërisht të kujdesit për lëkurën, të krijuara për të korrigjuar dhe ngadalësuar shenjat e plakjes. Çdo gamë mundësohet nga teknologji inovative dhe ekstrakte të qelizave bimore, dhe përshtatet për të përmbushur nevojat në ndryshim të lëkurës tuaj gjatë gjithë jetës me rezultate të vërtetuara klinikisht. Që nga shenjat e para të plakjes deri tek ato me lëkurë më të pjekur, me Novage+ ju mund të shijoni lëkurën rinore dhe me pamje të shëndetshme në çdo moshë. 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.