Sudersand Peshkir plazhi

Përshkrim

Një peshqir plazhi elegant do të krijojë skenën për t'u çlodhur buzë pishinës, buzë detit ose në strehën tuaj të oborrit të shtëpisë. Kjo është krijuar me zgjuarsi në mikrofibra ultra të lehta që thahen shpejt dhe është shumë e butë në lëkurën tuaj. Mbyllja me unazë elastike e bën të lehtë mbështjelljen dhe mbajtjen me vete për çdo moment në diell.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.