Home
Kujdesi për buzë
SkinPro
SkinPro Aplikator për Zonën rreth Syve

Përshkrim

SkinPro Eye Reviver është një aplikues rigjallërues i kremit të syve që ofron një mënyrë të butë për të aplikuar kremin e syve në zonën delikate nën sy. Efekti ftohës i lezetshëm ndihmon në stimulimin e rrjedhjes së gjakut, zvogëlimin e fryrjes dhe minimizimin e rrathëve të errët. Një mënyrë freskuese për të ringjallur sytë e lodhur dhe për të dhënë jetë të re në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Të gjitha llojet e lëkurës. 163 mm.


Benefitet

•Ndjesi freskuese, ftohëse që stimulon dhe rigjallëron shqisat

•Efekt ftohës që ndihmon në stimulimin e qarkullimit të gjakut dhe reduktimin e fryrjes dhe rrathëve të errët nën sy

•Siguron një aplikim të butë dhe të barabartë të kremrave të syve në zonën delikate nën sy

•Përmirëson përvojën e rutinës së kujdesit të lëkurës

Duke përdorur gishtat tuaj, vendosni një sasi të vogël të produktit të syve poshtë syve. Butësisht rrokullisni Eye Reviver nën sy për të përhapur në mënyrë të barabartë produktin dhe për të stimuluar rrjedhjen e gjakut. Përdorni në lëkurë të pastër. Shmangni kontaktin me sytë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.