Home
Flokë
Aksesorë Mode
Set shiritash

Përshkrim

Ky grup luksoz maskash gjumi dhe skrunchie është kompleti i përsosur për një gjumë të mirë gjatë natës në shtëpi ose larg - trajtojini dikë që e doni ose veten tuaj në netët e gjumit të bukur. Kompleti vjen me një printim të harlisur me lule dhe shpërndahet në një çantë me fije tërheqëse.

Të gjitha pjesët prej 100% poliestër të ricikluar. Maska e syve ka përmasa 20 x 9 cm, dhe qesja 24 x 13 cm.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.