Home
Mjete të tjera grimi
Mjetet e Grimit
Summer Brust Çantë tualeti

Përshkrim

Çantë tualeti në një model të harlisur me lule, e pajisur me dy ndarje të veçanta të lidhura me zinxhir, tre xhepa të brendshëm dhe sythe elastike për të mbajtur furçat në vend. E përkryer për arratisjen romantike të verës ose për të ruajtur kozmetikën dhe kujdesin e lëkurës në mënyrë të sigurt dhe me stil në shtëpi gjatë gjithë vitit.

E bërë nga poliestër, aliazh zinku. Gjatësia 22 x Gjerësia 12 x Lartësia 14.5 cm.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.