Home
Hije për sy
THE ONE
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri

Përshkrim

Rimel i lëngshëm me pigmentim të lartë në nuanca shkëlqyese me aplikim pa zhurmë që fiksohet në vend për 8 orë falë teknologjisë Chromatech Pigment Lock-In. Ofron një përfundim mahnitës pluhur me një ndjesi të butë komode.Rezistent nga rënia.

  • Lëmoni një sasi të vogël formule përgjatë vijës së qerpikëve dhe qendrës së kapakut.
  • Lëmoni skajet për të arritur një pamje plotësisht të përzier!
  • Nëse dëshironi, ndërtoni intensitetin pasi shtresa e parë të jetë tharë. Për rezultate më të mira, më pak është më shumë!
Teknologjia Chromatech Pigment-Lock

Teknologji me performancë të lartë me pigmente intensive të krijuara për të krijuar një bazë ngjyrash të gjalla që mund të shtresohet për një efekt më dramatik. Formula rrëshqet si një krem pa shenja rrudhosjeje, njollash ose rrëshqitjesh dhe mbyllet në vend për përdorim afatgjatë.


Të gjithë Përbërësit
AQUA, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ISODODECANE, PENTYLENE GLYCOL, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, BUTYLENE GLYCOL, RIBES NIGRUM SEED OIL, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYSORBATE 20, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, PHENOXYETHANOL, ISOHEXADECANE, POLYSORBATE 60, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TIN OXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 77510
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.