Home
Aromat
Venture
Ujë Toaleti Venture

Përshkrim

Ndjehuni të gjallëruar me këtë aromë të gjelbër, freskuese të frymëzuar nga harlia freskuese e parqeve të qytetit. Një notë e lartë energjike e mentes së ftohtë hap aromën për t'u përzier me një notë të gjallë zemre të rrënjës Damiana dhe një bazë druri, tokëzuese të drurit të kedrit.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Një aromë freskuese, jeshile dhe aromatike e frymëzuar nga parqet e qytetit që shtojnë një harlisë freskuese në mjedisin urban të qytetit. Në krye, menteja e ftohtë dhe aroma e pastër, mashkullore e livandës përzihen me notën energjike të mandarinës.

Në zemër një notë jeshile e borzilokut, grushti pikant i arrëmyshkut dhe rrënja e gjallë Damiana shtojnë një kthesë befasuese. Në bazë, drurët tokëzues por ekspresivë, Cedarwood dhe Vetiver, takohen me ngrohtësinë e Tonka.


FaFougere aromatikemilja e aromave

Aromatic Fougere


Notat
TOP: Lavando Peppermint, Mandarin
ZEMRA:Borziloku, arrëmyshk, Rrënja Damiana
BAZA: DRURI I KEDRIT,Vetiver, Fasule Tonka

nOTA HERO
Pepermint

Një aromë e ftohtë dhe aromatike që shton një ton të freskët, të gjelbër dhe pak si bar me një nuancë duhani në një përbërje.


Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, CITRAL, GERANIOL, FARNESOL, BENZYL BENZOATE, ISOEUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 42090, CI 16035
Aromat Venture janë parfume aromatike të freskëta të frymëzuara nga eksploruesit urbanë me një dëshirë për jetën në qytet. Dhe ashtu si aspektet e ndryshme të qytetit, aromat Venture ndezin një goditje të ndryshme energjie. Ndihuni të gjallëruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.