Home
Femra
Aromat për Femra
Kremi i duarve Greater për femra

Përshkrim

Jepini lëkurës dhe besimit tuaj një nxitje me një krem hidratues të duarve të mbushur me aromën Greater for Her - një aromë e krijuar me kujdes për të zgjuar emocione pozitive dhe për t'ju ndihmuar të arrini lartësi të reja. Formulë e lehtë për t'u aplikuar që e lë lëkurën të ndjehet e lëmuar dhe me aromë delikate.
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-20, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.