Home
Kujdesi i duarve
Love Nature
Kremi për duar dhe thonj Love Nature Protecting with Organic Macadamia Oil

Përshkrim

Lëreni mirësinë e natyrës të hidratojë dhe të mbrojë duart dhe thonjtë tuaj të etur. Një trajtim super ushqyes, për duart dhe thonjtë që siguron 48 orë hidratim. I mbushur me vaj organik arrë makadamia për të ndihmuar në ushqyerjen dhe lënien e një barrierë mbrojtëse të lëkurës tuaj. Shijoni aromën e ëmbël. Me 97% përbërës me origjinë natyrale dhe një tub të bërë nga 45% plastikë e ricikluar.

Aplikojeni në të gjitha duart dhe thonjtë dhe masazhojeni në lëkurë.

Vaj organik makadamia – vaj i fuqishëm që ushqen dhe formon një shtresë mbrojtëse në duar.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-20, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, CI 47005, CI 16035, CI 60730
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.