Home
Syze Dielli
Norrsken
Syza Dielli Willow

Përshkrim

Ka diçka përjetësisht magjepsëse deri në nuancat e errëta të breshkës, duke i shtuar shkëlqim çdo veshjeje. Këto bukuroshe të mëdha janë të pajisura me lente të polarizuara gri të gradientit dhe vijnë me një qese të mëndafshtë në poliestër të ricikluar, si dhe një këllëf të fortë prej lëkure artificiale të zezë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.