Home
Aksesorë
Norrsken
Syze Dielli Chic

Përshkrim

Mbani qetësinë tuaj në ditët më të ndritshme të pranverës me një palë korniza klasike në ngjyrë rozë-artë, çelik inox ultra të lehtë, me lente të polarizuara në një kafe të butë, gradient. Dorëzuar në një qese të mëndafshtë dhe një kuti të fortë prej lëkure artificiale të zezë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.