Home
Çanta & Portofol
Aksesorë Mode
Çanta J’aime Crossbody

Përshkrim

Për përvjetorin e 55-të të Oriflame, ekipi ynë i dizajnit i ka dhënë një kthesë moderne klasikëve ikonë. Çanta rreth trupit me një rrip të ndashëm është punuar nga lëkura artificiale me teksturë në një nuancë bezhë të heshtur dhe mbyllet me një bllokim rrotullimi në ngjyrë ari - perfekte për adhuruesit e stilit të ulët.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.