Home
Manikyr
THE ONE
Manikyr THE ONE Designer

Përshkrim

manikyr me një brushë funksionale për të ndihmuar në krijimin e modeleve të personalizuara të artit të thonjve në stilin e sallonit në shtëpi. Formulë me shumë pigment dhe tharje të shpejtë ndihmojnë për të ngritur çdo pamje të thonjve.Formuluar për përdorim të qëndrueshëm.

Tre hapa për thonjtë perfektë!
Hapi 1: Aplikoni një shtresë të hollë ngjyre, fillimisht në një shirit poshtë mesit të thoit, pastaj një herë në të majtë, pastaj në të djathtë.
Hapi 2:Aplikoni një shtresë të dytë të shtresës së ngjyrave dhe lëreni të thahet.
Hapi 3: Për një përfundim mat, aplikoni një shtresë të sipërme të Matte Designer të THE ONE
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, N-BUTYL ALCOHOL, DIACETONE ALCOHOL, BENZOPHENONE-1, SILICA, PHOSPHORIC ACID, QUARTZ, +/-: CI 77891, CI 77510, CI 15880, CI 77266 (NANO), CI 77491, CI 77499, CI 77492, CI 19140, CI 15850
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.