Home
Aksesorë
Norrsken
Bylyzyk Bliss Rose Quartz

Përshkrim

Ky koleksion kap magjinë e qiejve të pranverës në perëndim të diellit, me nuancat e ndryshimit të rozës së skuqur dhe blusë së akullt. Zbukuroni kyçin e dorës me një byzylyk me manshetë ngjyrë rozë-ari të stolisur me gurë qelqi bojë qielli, kristale zjarri pastel dhe një gur natyral kuarci rozë – të gjitha të prera butësisht në forma ovale në një mjedis delikat të dhëmbëve.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.