Home
Aksesorë
Norrsken
Byzylyk Dew Drop Serpentine

Përshkrim

Ashtu si pikat e vesës së mëngjesit që ngjiten pas kërcelleve të luleve, ky byzylyk i pasur me ngjyrë ari është zbukuruar me perla xhami të shkëlqyera dhe një gur të lëmuar prej gjarpri - që mendohet se promovon aventura të reja të guximshme
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.