Home
Aksesorë
Norrsken
Vathë Lady Bug Spinel

Përshkrim

Të shohësh një mollëkuqe të verdhë konsiderohet të sjellë fat të mirë dhe fillime të reja të ndritshme. Këta vathë me kopsë me ngjyrë ari janë të pasur me kristale të shkëlqyera xhami blu dhe gurë spinel të zi – që mendohet se kanë fuqi shëruese.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.