Home
Vathë
Norrsken
Vathë Bliss Rose Quartz

Përshkrim

Ky koleksion kap magjinë e qiejve të pranverës në perëndim të diellit, me nuancat e ndryshimit të rozës së skuqur dhe blusë së akullt. Vathët mahnitës rozë-ari bien në një treshe gurësh ovale: kristale zjarri pastel, xham bojëqielli dhe kuarc natyral rozë – të gjitha të lëmuara butësisht dhe të vendosura me dhëmbëza.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.