Home
Aksesorë
Norrsken
Gjerdan Bliss Rose Quartz

Përshkrim

Ky koleksion kap magjinë e qiejve të pranverës në perëndim të diellit, me nuancat e ndryshimit të rozës së skuqur dhe blusë së akullt. Dekoroni qafën tuaj me një gjerdan të hollë zinxhir në flori rozë, me një renditje gurësh qelqi, kristalesh Cubic Zirconia dhe një gur natyral kuarci rozë, të prerë butësisht në forma ovale në një mjedis delikat të dhëmbëve.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.