Home
Aksesorë
Norrsken
Willow Tiger Eye Gjerdan

Përshkrim

Ky koleksion është frymëzuar nga pemët e shelgut të Suedisë, që lulëzojnë me mace të buta në ajrin e freskët të pranverës së hershme. Gjerdani i hollë me zinxhir përmban një copë guri natyral të syrit të tigrit të lëmuar me dorë në një kornizë me ngjyrë ari, të shoqëruar me një gur xhami në ngjyrë blu qielli.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.