Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Butterfly Strawberry Quartz

Përshkrim

E skuqur nga një nuancë koralesh, kuarci i luleshtrydheve është një nga perlat më romantike natyrore. Në këtë gjerdan me zinxhir të hollë me ngjyrë ari, guri është zbukuruar me një flutur delikate të ndriçuar nga kristale shkëlqyese Kubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.