Home
Aksesorë
Norrsken
Gjerdan dhe Brosh Lady Bug Spinel

Përshkrim

Të shohësh një mollëkuqe të verdhë besohet se sjell fat të mirë dhe fillime të reja të ndritshme. Në këtë gjerdan të hollë me zinxhir në një ton të artë, korniza është e mbushur me kristale të shkëlqyera xhami blu dhe gurë të zi spinel – që mendohet se zotërojnë fuqi shëruese. Korniza mund të shkëputet dhe të vendoset vetëm si karficë zbukurimi!
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.