Home
Varëse
Norrsken
Varëse Love Rose Quartz

Përshkrim

Kuarci rozë, i konsideruar si një gur butësie dhe dashurie pa kushte, do të jetë dhurata më e mirë për ditën e Shën Valentinit. Në këtë gjerdan zinxhir me ngjyrë ari, guri natyral është i lëmuar me dorë dhe i prerë në mënyrë të hollësishme në një zemër përballë, i vendosur në një kornizë ari rozë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.