Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Promo Lock Rose Quartz

Përshkrim

Zhbllokoni potencialin tuaj të vërtetë me një gjerdan ngjyrë trëndafili që përmban një varëse dry me kuarc natyral trëndafili, frymëzuar nga streha sekrete në natyrë ku mund të rifreskoni shpirtin tuaj dhe të ushqeni zemrën tuaj.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.