Home
Aksesorë
Norrsken
Unaza Bliss Rose Quartz

Përshkrim

Ky koleksion kap magjinë e qiejve të pranverës në perëndim të diellit, me nuancat e ndryshueshme të ngjyrës rozë të skuqur dhe blusë së akullt, të pasqyruara në pika vesëse të shndritshme. Unaza mahnitëse në flori rozë është zbukuruar me një gur xhami blu, kristale pastel topi të zjarrit dhe gurë natyralë kuarci rozë, të prerë butësisht në forma ovale në një mjedis delikat të dhëmbëve.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.