Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unazë Flutur luleshtrydhe Quartz

Përshkrim

E skuqur nga një nuancë koralesh, kuarci i luleshtrydheve është një nga gurët natyralë më romantikë. Në këtë unazë të këndshme në një ton të ngrohtë ari, guri është i përqafuar nga flutura delikate, të ndriçuara nga kristalet Kubic Zirconia.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.