Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unazë Anemone Topaz

Përshkrim

Petalet e buta të luleve të anemonës mbyllen gjatë natës për t'u hapur edhe një herë me agimin e një dite të re. Kjo unazë e punuar bukur me ngjyrë ari feston bukurinë e brishtë të luleve të egra, e kompletuar nga një bërthamë e topazit të bardhë natyral.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.