Home
Aksesorë
Norrsken
Ora Love Rose

Përshkrim

Një orë byzylyk është një shtesë e menjëhershme elegante për aksesorët tuaj të zakonshëm. Kjo orë mahnitëse është vendosur në një zinxhir të lidhur në ar rozë, duke mbajtur një kuti katrore me një numërues argjendi të përshtatur nga gurë të shkëlqyer çek Preciosa.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.