Home
Hidratues & Trajtimet
Possess
Balzami i parfumuar pas rruarjes Possess The Secret Man Perfumed

Përshkrim

Balsam pas rruajtjes që qetëson dhe hidraton lëkurën pas rruajtjes. I mbushur me aromën e guximshme mashkullore të aromës Possess The Secret Man, një aromë drusore dhe frutash e përmirësuar nga një akordi i freskët akulli, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e lëmuar dhe elastike pas çdo rruajtjeje.

Pas rruajtjes, shpëlajeni fytyrën tërësisht për të hequr çdo shkumë ose xhel rroje të mbetur. Spërkateni fytyrën me ujë të ftohtë për të mbyllur poret dhe për të fryrë fytyrën tuaj. Thajeni me një peshqir të pastër dhe aplikoni një sasi të vogël balsami pas rruajtjes në duart tuaja. Fërkojeni butësisht dhe aplikojeni në fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.

Ashtu si parfumi Possess The Secret Man, ky pas rroje është i mbushur me një aromë të guximshme dhe problematike të notave drusore, frutash dhe të freskëta të kurorëzuara nga një akordi akulli i frymëzuar nga rrufeja e ngrirë e zotit nordik Thor.

Top nota: Ice Accord
Nota e zemres: Sage
Nota bazë: Oak Wood


Të gjithë Përbërësit
AQUA, COCOGLYCERIDES, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ALLANTOIN, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, PANTHENOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, MENTHYL LACTATE, CETEARETH-20, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, BENZYL SALICYLATE

Aromat legjendare të inspiruara nga njerëzit legjendarë. Nënkupton fuqi dhe joshje, inspiruar nga përbërësit premium derisa notat e forta krijojnë një eksperiencë të paharrueshme aromatike. Sekreti i fuqisë së pashterrshme të Thorit është mollët e arta të Idunit. Me to, ajo i jep pavdekësi, rini, fuqi dhe forcë. Si mbrojtësi i vetëm i këtyre mollëve magjike, fati i tij është në duart e saj. Ky është sekreti i tyre. 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.