Home
Kujdesi i duarve
Amber Elixir
Krema e parfumuar e duarve Amber Elixir

Përshkrim

Kremi për duar me parfum Amber Elixir është një krem ​​me aromë luksoze dhe hidratuese për duar i mbushur me aromën origjinale të Ujit Parfum Amber Elixir. Lehtë për t'u aplikuar, përthithur shpejt dhe me një aromë joshëse dhe tërheqëse.

Ashtu si Amber Elixir Eau de Parfum, ky krem ​​duarsh është i mbushur me nota të ngrohta dhe sensuale të kurorëzuara nga qelibar për të zgjuar një sensualitet joshës që është delikate por joshëse.

Top nota: Amber
Zemra e notave: Heliotrope
Baza e notave: Mandarin


Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PARFUM, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL
Çlironi sensualitetin tuaj të brendshëm me gurin e çmuar Amber dhe bukurinë e tij misterioze. Të njohur për joshjen e tyre, gurët e qelibarit ju bëjnë të ndiheni me sensualitet magjepsës. E krijuar nga Amberi më cilësor nga Deti Baltik, Amber Elixir Mystery zbulon sekretet e këtij guri të çmuar magjepsës.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.