Home
Skuqje & bronzer
THE ONE
Theksues i lëngshëm blusher me efekt të përmasave të larta THE ONE Illuskin

Përshkrim

Ndriçoni tiparet tuaja natyrore për një efekt grimi me dimensione të larta!

Ky pastrues 2-në-1 i lëngshëm 2-në-1 krijon një efekt të mrekullueshëm strobing për të theksuar tiparet tuaja dhe për t'i dhënë lëkurës tuaj një shkëlqim natyral të ngjyrosur. Teknologjia Illuskin Glow me ngjyrë dhe intensitet të ndërtueshëm krijon një shkëlqim të skuqur që zgjat!

Krijoni një efekt të skuqur dhe të ndriçuar menjëherë:

Përdoreni për të theksuar pikat e larta të fytyrës si mollëzat dhe nën kockën e vetullave.

  1. Aplikoni pika të vogla të produktit në lëkurë.
  2. Përziejini duke përdorur majat e gishtave të pastër, blenderin e bukurisë ose furçën.
  3. Aplikoni më shumë pika për intensitet më të madh.
Këshilla:Aplikoni disa pika në majat e shpatullave tuaja, nëpër kockat e klavikulës dhe pikat e tjera të larta të trupit për ndriçim edhe më të madh.
Teknologjia Illuskin Glow

Kjo teknologji është krijuar për t'i dhënë lëkurës një shkëlqim rrezatues, ndriçues që i shton një efekt me dimensione të larta fytyrës. Pluhurat dhe pigmentet ndriçuese japin shkëlqim, shkëlqim dhe reflektojnë dritën ndërsa Pigmentet Strobing Pink & Coral japin një efekt të mrekullueshëm strobing të skuqjes.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, BUTYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, ACRYLATES COPOLYMER, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT WATER, METHYLPARABEN, PANTHENOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, FAGUS SYLVATICA BUD EXTRACT, PHYTIC ACID, TIN OXIDE, BENZYL ALCOHOL, 1,2-HEXANEDIOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, BENZOIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 16035, CI 17200
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.