Home
Aksesorë
Norrsken
Varëse Petal Topaz

Përshkrim

Kjo varëse delikate me gjatësi të mesme me zinxhir të hollë dhe një konstruksion metalik me ngjyrë rozë ari me një varëse me shkëlqim në formë petali sigurisht që do të sjellë gjithë vëmendjen në qafën tuaj. Shpërqëndroni, devijoni, kapërceni.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.