Home
Buzëkuqi
Giordani Gold
Buzëkuq Giordani Gold Eternal Glow me SPF 25

Përshkrim

Buzëkuq kremoz, i pasur me pigment, i jep dhe zbut buzët, ndërsa rimbush lëkurën delikate me hidratim të thellë. Mbushur me Acid Hialuronik dhe Peptid Lip Revive që forcon kolagjenin për të përmirësuar gjendjen e buzëve menjëherë dhe me kalimin e kohës, duke reduktuar dukshëm pamjen e linjave të holla - duke i lënë buzët të ngopura me një ngjyrë mat të qëndrueshme, me shkëlqim dhe të ringjallur me një shkëlqim të përjetshëm. Certifikuar me Shoqërinë Vegane™.
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, POLYBUTENE, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, CERA MICROCRISTALLINA, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ORYZA SATIVA CERA, ETHYLHEXYL TRIAZONE, MICA, PARFUM, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, PROPANEDIOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, GLYCERYL CAPRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TRIBEHENIN, ASCORBYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, TOCOPHEROL, SORBITAN ISOSTEARATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, BUTYLENE GLYCOL, LACTIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE, HEXYLENE GLYCOL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 19140, CI 77499, CI 77491, CI 42090
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.